Przejdź do treści
Strona główna » FAQ

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania!

Jakie usługi realizuje firma New Prospects?

New Prospects oferuje szeroki zakres usług związanych z anglojęzycznym światem biznesu, ale i nie tylko! Oferuję m.in.: tłumaczenia, redagowanie dokumentów, konsultacje indywidualne oraz grupowe, szkolenia dla firm, warsztaty grupowe. The sky is the limit!

Czy istnieje możliwość skorzystania z Indywidualnej (Spersonalizowanej) Oferty?

Oczywiście, jeśli nie odnajdujesz oferty, która by Cię zainteresowała na stronie www.newprospects.pl, serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego na adres: kontakt@newprospects.pl. Możesz również skorzystać z dedykowanego formularza dostępnego na stronie newprospects.pl/kontakt. Jestem tu, aby stworzyć ofertę skrojoną dokładnie pod Twoje oczekiwania.

Jakie pakiety oferuje firma New Prospects?

W New Prospects zrealizujesz przygotowane pakiety Indywidualne: Single Basic, Single Premium, Single VIP oraz pakiety Grupowe: Duo Basic, Duo Premium, Exchange Basic, Exchange Premium. Cennik pakietów znajdziesz w zakładce: oferta/sesja-indywidualna oraz oferta/sesja-grupowa.

Czy można odwołać sesję?

Odwołanie zajęć i ich przełożenie na późniejszy termin możliwe jest 48h przed datą wynikająca z wcześniej ustalonego harmonogramu. W przypadku braku takiej informacji, zajęcia zaliczane są jako odbyte. Sesje grupowe najpóźniej 7 dni przed planowaną sesją.

Jestem zdecydowana/ny na sesję – co dalej?

W momencie wykupu pierwszego pakietu proszę o przekazanie danych do faktury oraz umowy, która zostanie Państwu przekazana drogą mailową do akceptacji. Materiały na platformie dedykowanej kursowi nie mogą być udostępniane osobom trzecim. Informację o zakończeniu współpracy przekazujemy drogą mailową na adres kontakt@newprospects.pl wraz z wykupem ostatniego pakietu.

Mam blokadę przed mówieniem po angielsku, czy istnieje szansa, że opanuję język angielski?

Proces opanowania języka angielskiego oraz stopień jego opanowania są uzależnione od wielu kluczowych czynników. Wśród nich wymienia się zaangażowanie, systematyczną naukę, efektywne przyswajanie materiału oraz regularne powtórki. W trakcie naszych sesji możesz śmiało zgłębiać wszelkie nurtujące Cię kwestie. Każda sesja jest dla mnie okazją do zdobycia informacji zwrotnej, a także do udzielenia Ci wsparcia pełnego empatii. Jestem tu po to, aby pomóc Ci rozwijać swoje umiejętności językowe w kontekście biznesowym, tak abyś mógł swobodnie wznieść się na wyższy poziom.

Co zyskam zapisując się na sesję? Bardzo stresują mnie zmiany…

Sesje w New Prospects to wachlarz korzyści! Przede wszystkim otrzymasz kompleksowe wsparcie i pomoc na każdym etapie, niezależnie od tego czy są to Twoje pierwsze czy 10 zajęcia. Dodatkowo na koniec sesji jest możliwość zadawania pytań, wyjaśniania wątpliwości. Otrzymasz również regularny feedback
i wskazówki. Dzięki temu, Twoja pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim znacznie wzrośnie,
a proces nauki będzie bardzo przyjemny. Cały proces będzie oparty na empatii i zrozumieniu Twoich potrzeb, abyś mógł bez obaw rozwijać swoje umiejętności i osiągać sukcesy.

COPYRIGHT © 2023 NEW PROSPECTS BY ANNA SZOSTAKOWSKA | REGULAMIN SERWISU | POLITYKA PRYWATNOŚCI